سرویس در محل کانن

 سرویس در محل کانن یکی از خدماتی است که برای کاربرانِ امروزیِ صنعتِ چاپ، بسیار ضروری و بایسته به‌نظر می‌رسد؛ ضروری از آن روی که ابعاد سیستم‌های چاپ امروزی (نظیر دستگاه‌های فتوکپی، دستگاه‌های چندکاره و …) تقریباً به قدری است که حمل و جابجایی آن‌ها را دشوار ساخته است و گاه کاربر را علاوه بر صرف زمان طولانی، متحمل هزینه‌هایی جهت تهیه‌ی وسیله‌ی نقلیه‌ی مناسب می‌سازد. از این‌روست که بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند کارشناس تعمیر، خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را به سرانجام رساند.

کاربران دستگاه‌های رومیزی چاپ نیز اگرچه در زمینه حمل و جابجایی دستگاه دردسرهای کمتری را متحمل می‌گردند، (به دلیل ابعاد کوچکتری که این دستگاه‌ها دارند) اما به سبب ظرافت ساختار این دستگاه‌ها و احتمال آسیب بیشتر در زمان جابجایی، اولویت را به حضور کارشناسِ سرویس در محل کانن می‌دهند. تمامی این موارد ما را بر آن داشت تا با اعزام کارشناسان تعمیر خود به محل، شما را از دردسرهای معمول در زمان تعمیر دستگاه‌های چاپ، به ویژه تعمیر ماشین های اداری کانن رهایی بخشیم.

واحدهای تعمیرات کانن

 واحدهای  تعمیرات کانن عبارتند از واحدهایی که خدمات تخصصی تعمیرات کانن را به کاربران ارائه می نمایند. برای اطلاع شما عزیزان باید به این نکته اشاره نماییم که ، واحدهای تعمیر در نمایندگی کانن به شکل کاملا مجزا طراحی شده اند . لذا شما عزیزان برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مربوط به همان دستگاه مراجعه نمایید.

خاطر نشان می سازیم کارشناسان این مرکزاز این طریق ،  با دقت بیشتری به تعمیر دستگاه شما عزیزان اقدام می نمایند . در ضمن متخصصین نمایندگی کانن ، با استفاده از تجهیزات مدرن این کارگاه ها به حل مشکل دستگاه کاربران گرامی اقدام می نمایند .

مخاطبین محترم سایت می توانند جهت آگاهی بیشتر در این زمینه می توانند وارد صفحه ی مورد نظر خود شده و مطالب را مطالعه نمایند.

مزایای استفاده از سرویس در محل کانن

استفاده از خدمات سرویس در محل کانن مزایای بیشماری دارد که در این بخش به ذکر برخی از آن ها می پردازیم. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از تمامی آیتم‌های گنجانده شده در این سرویس بهره‌مند گردید. کارشناسان سرویس و تعمیر کانن درمحل  می‌توانند تمامی اقداماتی را که در مرکز نمایندگی کانن انجام می گردد، با حضور در محل، به شما ارائه نمایند.

 • تمامی مراحل سرویس در محل کانن پس از کسب اجازه و تأیید صاحب دستگاه انجام خواهد شد.
 • کارشناسان تعمیر که به محل اعزام می‌گردند هیچ گونه محدودیتی در تعمیر دستگاه نخواهند داشت زیرا تمامی ابزار و تجهیزات تعمیر و ترمیم را با خود به همراه دارند.
 • مهندسان مجرب و متعهد این مرکز، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها در حین تعمیر خودداری می‌کنند.
 • کارشناس سرویس در محل کانن ، پس از اتمام کار، راهکارهایی جهت افزایش عمر مفید دستگاه به شما آموزش خواهد داد. از سویی دیگر به دلیل تمرکز کارشناس بر روی دستگاه، شما می‌توانید پرسش‌های خود را با وی در میان گذاشته و پاسخ‌های خود را دریافت نمایید.
 • با استفاده از این سرویس از مشکلاتی نظیر ضربه خوردن، گم شدن برخی از قطعات، شکستگی و … در حین جابجایی دستگاه رخ دهد، پیشگیری می‌گردد.
 • پیش از اعزام کارشناسان تعمیر به محل، می‌توانید با نمایندگی کانن تماس گرفته و اطلاعات لازم را در خصوص خدمات سرویس در محل دریافت نمایید.
 • در این روش نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی برای حمل دستگاه و جابجایی آن نخواهید داشت.
 • با انجام عملیات تعمیر دستگاه در محل، می‌توانید بر مراحل نظارت داشته باشید.
 • به دلیل انجام عملیات تعمیر دستگاه در محل نیازی به جابجایی و حمل دستگاه نیست.
 • به دلیل وجود آرشیوی جامع از قطعات جانبی به همراه کارشناس اعزام شده، نیازی به خروج از محل برای تهیه‌ی قطعات جانبی مورد نیاز نخواهید داشت و بدین ترتیب با پرداختن به دیگر امور، در وقت و زمان خود صرفه‌جویی نموده‌اید.
 • با استفاده از خدمات سرویس در محل کانن نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافتن تعمیرگاه نمی‌باشد.

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن، با توجه به افزایش رو افزون کاربران این کمپانی، واحد فروش و تعمیرات محصولات کانن را راه اندازی نموده است. محصولات اصلی شرکت کانن شامل دوربین ، دستگاه کپی، پرینتر، اسکنر و فکس می باشد. هدف نمایندگی کانن، تعمیرو فروش تمامی این محصولات و فراهم نمودن محیطی مطمئن و امن جهت تعمیرو فروش محصولات کمپانی کانن می باشد.

نمایندگی کانن سال هاست در صدر انتخاب کاربران قرار دارد. احترام به حقوق مشتریان و حرکت در جهت خواسته های آنان، پاسخگویی به سوالات ارباب رجوع ، ارائه ی راهنمایی های لازم به مشتریان، بهره گیری از کادری مجرب و متعهد، عیب یابی صحیح و سرعت و دقت در تعمیرات برخی از مشخصه های اصلی نمایندگی کانن می باشد که این مرکز را به عنوان یک مرجع محبوب در تعمیر و فروش محصولات کانن، مطرح نموده است. مدیریت نمایندگی کانن، تیم فنی و پرسنل  خود را از بین برترین متخصصین این حوزه انتخاب نموده است. لازم به ذکر است نمایندگی کانن محصول اصل و اورجینال را به مشتریان ارائه می دهد. در بخش تعمیرات نیز در هنگام نیاز به تعویض قطعات، فقط قطعات اصل و اورجینال مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین مدیریت نمایندگی کانن، امکان سرویس در محل کانن  را فراهم نموده است . به گونه ای که  در صورت نیاز به ارائه ی خدمات در محل و منزل مشتری کادر فنی به همراه تجهیزات لازم به محل مورد نظر اعزام شوند.

سرویس و تعمیرات دستگاه کپی کانن در محل و منزل
سرویس و تعمیرات پرینتر کانن در محل و منزل
سرویس و تعمیرات اسکنر کانن در محل و منزل
سرویس و تعمیرات فکس کانن در محل و منزل
سرویس انواع قطعات دستگاه کپی در محل و منزل
تعویض قطعات دستگاه کپی در محل و منزل
سرویس قطعات پرینتر کانن در محل و منزل
تعویض قطعات پرینتر کانن در محل و منزل
سرویس قطعات اسکنر کانن در محل و منزل
تعویض قطعات اسکنر کانن در محل و منزل

خدمات سرویس در محل کانن

برخی از خدمات سرویس در محل کانن بدین شرح است..

سرویس در محل کانن

سوالات متداول

محصولات

مقالات

اخبار