تعمیر دستگاه کپی

تعمیر دستگاه کپی به دلیل پیشرفت های همه جانبه ی این دستگاه نیاز به تجربه و دانش فراوان دارد. این مهارت ها تنها با شرکت در کلاس های بین المللی آموزش نوین تعمیرات دستگاه کپی ، همچنین با تلاش های شبانه روزی و بررسی های همه جانبه ی انواع فتوکپی در دراز مدت به دست می آید. تکنسین های خبره ای که در نمایندگی دستگاه کپی مشغول به کار هستند آزمون های ورودی این مرکز را با بالاترین نمرات قبول شده و در امور تعمیراتی تمام استاندارهای بین المللی را رعایت می کنند. این کارشناسان همه ساله با تلاش مدیران در کارگاه های آموزش تعمیرات انواع کپی در سطوح بین المللی حاضر می شوند و گواهی نامه های معتبر دریافت می نمایند و رزومه ی خود را بیش از پیش غنی می کنند.

تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی دستگاه کپی

نمایندگی  تعمیرات دستگاه کپی با تلاش های شبانه روز در حال تجهیز خود به بهترین دستگاه های عیب یابی و تعمیرات است. این اقدام در جهت تسریع روند شناسایی عیوب و تعمیرات انجام می گیرد. در چنین مرکز مجهز و منظمی که به واحدهای مختلف مشاوره، فروش و تعمیرات تقسیم شده است؛ کارشناسان متخصص هر بخش به صورت مجزا قادرند بهترین خدمات ارائه شده را در اختیار مشتریان قرار دهند و به تعمیر دستگاه کپی آن ها بپردازند. مدیران نمایندگی دستگاه کپی دائم مرکز خود را به جدیدترین دستگاه های تولید شده در کمپانی های مختلف مجهز کرده و تا مردم ایران نیز همپای با تکنولوژی روز دنیا در حرکت باشند. مشتریانی که به دنبال خدمات نوین، مفید و موثر تعمیرات و فروش انواع فتوکپی می باشند به انتخاب نمایندگی  تعمیرات دستگاه کپی می پردازند.

تعمیر دستگاه کپی

تعمیر دستگاه کپی در تهران و کرج

تعمیر دستگاه کپی در کرج و تهران زیر نظر اساتید برتر نمایندگی دستگاه کپی انجام می گیرد. تهران و کرج با عنوان دو قطب برتر تعمیرات ایران، آماده اند تا خدمات مفید و موثری در جهت فروش و تعمیر دستگاه کپی به مشتریان عزیز ارائه دهند. هر گونه دستگاه کپی در برندهای مختلف با مدل های جدید و قدیمی توسط کارشناسانی که آماده ارائه ی مشاوره ی رایگان در زمینه ی انتخاب محصول مناسب می باشند در این نمایندگی به فروش می رسد. مردم می توانند با مراجعه به مراکز تعمیر دستگاه کپی در تهران و کرج علاوه بر بهره مندی از تکنسینی خبره از خدمات مفید از قبیل نصب و راه اندازی دستگاه کپی، تعمیر در محل، تعمیر و تعویض قطعات مختلف، گارانتی های معتبر تعمیراتی و … استفاه کنند. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در تهران و کرج شاخص ترین کارشناسان ایران را در بخش های مختلف خود گرد آورده است تا تمام نیاز های مردم در زمینه ی دستگاه کپی و به اخذ تعمیرات دستگاه کپی بر طرف شود.

نمایندگی دستگاه کپی کانن

نمایندگی دستگاه کپی کانن از زیر مجموعه های نمایندگی دستگاه کپی است که به صورت تخصصی خدمات متنوعی در باب فروش و تعمیر دستگاه کپی ارائه می دهد. این نمایندگی علاوه بر فروش انواع دستگاه کپی کانن، آماده است مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری قطعات الکترونیکی و مکانیکی دستگاه کپی کانن در مدل های جدید و قدیمی را در کوتاه ترین زمان، با بهترین کیفیت و صرف کم ترین هزینه به مشتری ارائه دهد. در این نمایندگی تعمیر و تعویض انواع قطعات به صورت کاملا تخصصی توسط کارشناسی خبره با استفاده از آرشیو غنی قطعات اورجینال انجام می گیرد؛ همچنین تکنسین ها، پس از روند تعمیرات گارانتی های تعمیراتی به کاربران ارائه می دهند تا مشتری با خیال آسوده به استفاده دوباره از دستگاه کپی کانن خود بپردازد.

تعمیرات تخصصی دستگاه فتوکپی

نمایندگی دستگاه کپی خدمات تخصصی قابل توجهی در زمینه ی تعمیر دستگاه کپی در مدل ها و برندهای مختلف به مشتریان ارائه می دهد.

• بررسی عملکرد دستگاه های کپی از لحاظ کیفی و عملکرد
• تنظیم دستگاه با استفاده از کدهای خطا مربوط به مدل فتوکپی
• اصول کار با کدهای تخصصی در تعمیر دستگاه کپی
• جنرال سرویس دستگاه کپی
• عیب یابی، تعمیر و تعویض انواع دستگاه کپی آنالوگ و دیجیتال
• عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات الکترونیکی
• عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات مکانیکی
• عیب یابی، تعمیر و تعویض موتور الکتریکی
• عیب یابی، تعمیر و تعویض بردهای الکترونیکی

• عیب یابی و تشخیص قطعات معیوب در روند تعمیر دستگاه کپی
• عیب یابی، تعمیر و تعویض درام
• عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات یدکی دستگاه کپی
• تعویض پودر تونر برای شارژ کارتریج
• عیب یابی، تعمیر و تعویض دولوپر
• عیب یابی، تعمیر و تعویض کاغذکش
• عیب یابی، تعمیر و تعویض هیتر دستگاه کپی
• عیب یابی، تعمیر و تعویض لامپ اسکن برای تعمیر دستگاه کپی
• عیب یابی، تعمیر، تعویض و تمیز کردن آینه ها در انواع کپی

داکتر بلید دستگاه کپی کانن
کج کشیدن کاغذ دستگاه کپی کانن
گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی یکی از مشکلات متداولی ست که کاربران بسیاری را به دردسر می اندازد. در این وضعیت کاغذ مورد استفاده در دستگاه، در حین کار،…
تعمیر مین برد دستگاه کپی کانن

تعمیر مین برد دستگاه کپی کانن

تعمیر مین برد دستگاه کپی کانن از جمله خدمات تخصصی می باشد که با استفاده از دستگاه های مدرن عیب یابی و تعمیرات در مرکز معتبر نمایندگی کانن در کرج،…
داکتر بلید دستگاه کپی کانن

داکتر بلید دستگاه کپی کانن

داکتر بلید دستگاه کپی کانن یکی از قطعات ظریف و حساسی است که کار تنظیم تونر بر سطح مگنت رولر را بر عهده دارد. این قطعه ی مهم و حیاتی…
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+